Bolivya efsanesi?
17.09.2013 19:03

benim arastırdıgım ve klipten de anladıgım kadarıyla;

babası tarafından siddete maruz kalan 7-8 yasında, sağır bir cocuk var.. bu çocuk babasından dolayı evden kacar ve yolda sahipsiz bir köpek bulup yanında götürür.. daha sonra köylüler tarafından taslanan, asağılanan yaşlı bir adam görür (bu klipte dans eden kadınlarn yanındaki yüzü toz icinde kalmış adam).. o sırada bir cıglık atar ve köylüleri uzaklastırır (kliple pek uyuşmasada böyle yazıyor).. bu cıglıgın bir deprem gibi sarsıntı yarattıgı ve kasırga kadar güclü olduğu söylenir.. çocuğun özel güçleri olduğu bu olaydan snra anlaşılıyor.. cocuk yaslı adamın rahatsız kalbini canlandırır ve birlikte takılırlar.. daha sonra cüzzamlı ve sakat bir adamla karsılasırlar (araclarn arasında dans eden sahış).. cevredekiler o adamı istismar ederler, onun lanetlenmis bir iblis olduğunu düsünürler.. cünkü o adam artık El Tio'ya ibadet etmemektedir.. daha sonra adam cocuğun sayesinde o toplumu terk eder. El Tio, yeraltı efendisi olarak bilinir ve ölümlü insanlar ondan korunmak yada onun öfkesini dindirmek icin hediyeler götürür.. cüzzamlı adam bir seyler duyabilmektedir, (havadan gelen sesler olsa gerek) herkesin onun kontrolu altına gireceğini söyler.. üçü birlikte çölde, o seytana ibadet eden ve kendilerini öldüren insanların olduğu lanetli sehirden gecerler ve birlikte iblis bulunması gereken yere, bir madene giderler.. ihtiyar adam ve sakat adam El tio'nun yanına gidemezler cünkü onlar iyi işitmektedirler.. bu nedenle sagır olduğu için sadece cocuk onun yanına gider ve çığlıklarıyla onu durdurmaya calışır.. cocuktan bir daha haber alınamaz.. kimileri onun da lanetlendiğini düsünürler..

benim kaptıklarım bunlar..

işim yoktu yazıyım dedim efsaneyi tam olarak bilen varsa paylaşsın
“Bu mesaj DarkerThanBlack41 tarafından 17 Eylül 2013 21:05 tarihinde değiştirilmiştir.”
shady419
Nicklaus
Nicklaus mesaj sayısı 1896 Üyelik Bilgileri
17.09.2013 19:07
Ben hiç bir şey anlamadım dostum ama, efsaneler asılsız
I back, Son of a bitch !
Boreas
Boreas mesaj sayısı 125 Üyelik Bilgileri
17.09.2013 21:06
Ne? Kim? Nerde?!?!
UNDER CONSTRUCTION
17.09.2013 21:16
arkadaşlar ben bu klibi daha önceden izlediğinizi düsünerekten direk konuya girdim ama anlaşılan izlememişsiniz klip bolivya efsanesinden esinlenerek yapılmış bi klip, yani yazdıklarımı videoda harfi harfine aramayın
shady419
Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapmak için tıklayınız.