Şuan türkiyede En çok oynanan Rpg oyunu hangisi
LivinLoud
LivinLoud mesaj sayısı 723 Üyelik Bilgileri
şuan türkiye Wolfteam / Metin22/Knight Online/vee SRO ya çökmüş durumda gözleri başka bişey görmüyor yeniliklere bakmıyorlar hiç hala 2006 yılında çıkmış oyundan zevk almaya çalışıyorlar belkide alıyorlardı ama artık bence yeni bir sayfa yeni bir pencere açmak lazım
TERA - Arcadia - Livinloud Oynamak isteyen özelden ulaşabilirsiniz.Oynadığım Diğer Oyunlar ; LoL SF2
berkk777
berkk777 mesaj sayısı 225 Üyelik Bilgileri
Metin 2 ye iyi oyun demeyin 30 dk oyunadım sildim onun çıktığı zamanlarda ko var sro vardı. Bu 2 oyun o zmanlar çok popülerdi bende sildim direk efsane oyunlarıma geri döndüm yani metin 2 hiç bir zaman benim için en iyi oyun olmamıştır hatta iyi bir oyun bile olmamıştır. Benim arkadaşlarım 80 70 leveldi bir pvp bile görmedim. Şehirde vs atıyorlar pot yok diye bağırıyorlar ulan pot yoksa oyuna niye koymuşlar potu neyse sinirlendim yine. Ama bak silkroada bak Knight'a Pvp adam gibi var Slikroad da kale savaşları Knight'ın efsane cz'si. Ayrıca potda basarım istediğim skilide atrım vs dediğin böyle olur.
OyunTuristi
OyunTuristi mesaj sayısı 682 Üyelik Bilgileri
Gerçektende Metin2 oynanıyor.Arkadaşımı izlerken gerçekten şaşırtıcı oyuncu kitlesi vardı.Ama Metin2 ilk çıktığı zamanlarda hilesiz güzeldi ve bence MMORPG'de çığır açmış oyunlardan biri.
Biz birbirimizi tamamlıyoruz sen ve ben(Joker)-LoL TR=Gusteau
Taylorn
Taylorn mesaj sayısı 2 Üyelik Bilgileri
metin2 falan eskisi gibi değildir bence artık herkes farklı oyunlarda
“Bu mesaj Taylorn tarafından 08 Haziran 2013 18:02 tarihinde değiştirilmiştir.”
dixoN
dixoN mesaj sayısı 672 Üyelik Bilgileri
HyGuanonG isimli üyeden alıntı:
Metin2den ne istiyorsunuz? Sizin oynadığınız oyunlar çok mu dengeli? Oyun bir zamanlar en iyi oyundu o zaman sözünüz çıkmadı şimdi mi çıkıyor? Eğer o zaman 1 kere bile oynasaydınız belkide oyunla laf bile edemezdiniz.Eskide olsa Metindir.
Metin 2 oyunların en iyisi hiç bi zaman olmadı olamazda zaten oynayanlarda oyunun pek iyi olmadığını söylüyor.Eskiden m2 den başka oyun olmadığı için herkes ona yüklenmişti ve nası bi bağımlılıksa bırakamıyolar.
Öldürmek de bir tercihtir.
Sepulturax
Sepulturax mesaj sayısı 283 Üyelik Bilgileri
Reneissance Heroes-S2 Son Silah-Wolfteam-Knight Online ve Çoğu Joygame oyunları...
Her türlü strateji oyunları oynarım.
Ryann
Ryann mesaj sayısı 265 Üyelik Bilgileri
Arkadaşlar konu sapmasın arkadaş en çok oynanan oyunu sormuş siz Metin2'nin o zamanın en iyi oyun olup olmadığını tartışıyorusunuz.
En çok oynananı bilemem ancak S2 - Wolfteam - Point Blank bu 3'ü büyük bir çoğunluğa hitap ediyor.
Vakit geçsin diye yaşıyorum.
dixoN
dixoN mesaj sayısı 672 Üyelik Bilgileri
Arkadaşlar az önce bi siteden baktım bende merak ettim çünkü sıralama şöyle ;
1-Wolfteam
2-Knight
3-Metin 2
4-Silkroad
5-Shaiya
6-Karahan
7-C9
8-Combat arms
9-LoL İçlerinde rpg olmayanlar var ama ben genede yazayım. Doğruluğundan emin değilim arkadaşlar o yüzden direk buna bakarak kesin yargıya varmak yanlış.
“Bu mesaj dixoN tarafından 08 Haziran 2013 19:00 tarihinde değiştirilmiştir.”
Öldürmek de bir tercihtir.
onurbey06
onurbey06 mesaj sayısı 42 Üyelik Bilgileri
Ne Derseniz Diyin ama METİN2 Oynadigim Günleri Cok Özlüyorum:s=24: Başka Bir Oyun bana öle Zevk Vermedi
Taylorn
Taylorn mesaj sayısı 2 Üyelik Bilgileri
dixoN isimli üyeden alıntı:
Arkadaşlar az önce bi siteden baktım bende merak ettim çünkü sıralama şöyle ; 1-Wolfteam 2-Knight 3-Metin 2 4-Silkroad 5-Shaiya 6-Karahan 7-C9 8-Combat arms 9-LoL İçlerinde rpg olmayanlar var ama ben genede yazayım. Doğruluğundan emin değilim arkadaşlar o yüzden direk buna bakarak kesin yargıya varmak yanlış.

Rahatlıkla ölebilirim
Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapmak için tıklayınız.