NeverWinter EN İYİ KARAKTER
birkan111
birkan111 mesaj sayısı 60 Üyelik Bilgileri
ARKADAŞLA SİZE NEVERWİNTERDAKİ EN İYİ KARAKTER HANGİSİ
DaWSaN
DaWSaN mesaj sayısı 61 Üyelik Bilgileri
İki Mage .... Önce biri sonra diğeri havaya kaldırır ÖLÜRSÜN sinir olarak
Bence DC (Priest) çünkü oynamayı seviyorum ... İster Kes (zorlayaraka) ister arkadaşını koru
oytum
oytum mesaj sayısı 90 Üyelik Bilgileri
En iyi karakter en çok zevk aldığın karakterdir.
Raxiyan
Raxiyan mesaj sayısı 675 Üyelik Bilgileri
Ben bu soruyu Görmezden gelerek En zevk aldığım karakteri söylüyeceğim çünkü öyle bir olay yok Neverwinterde
En zevk aldığım karakter : Kontrol Büyücüsü
Dilinizden utanmayın dilimizi değiştirmeyelim.
jrespect
jrespect mesaj sayısı 2007 Üyelik Bilgileri
En iyi karakter yoktur. En iyi karakter, sizin en iyi oynadığınız karakterdir.
JRespect >>> Gasai Yuno
CeiRon
CeiRon mesaj sayısı 1711 Üyelik Bilgileri
Çoğu kişinin dediği gibi şu sınıf diğer sınıftan daha iyidir gibi bir cümle kuramayız. Bazı diğer oyunlarda olduğu gibi oyunun en güçlü sınıfı gibi bir tabir kullanmak doğru değil. Beceri efektleri ve oyundaki rolü olarak bence kontrol büyücüsü harika.
“Bu mesaj CeiRon tarafından 12 Ağustos 2013 02:36 tarihinde değiştirilmiştir.”
Ol iz Vel
LeiTo
LeiTo mesaj sayısı 35 Üyelik Bilgileri
Ben düzenbaz oynuyorum oynarken zevk alıyorum.Bence en iyi karakter senin oynayabildiğin karakterdir.Her karakteri dene o zaman karar verebilirsin.
ReatRien
ReatRien mesaj sayısı 676 Üyelik Bilgileri
Benim en iyi karakterim Rogue idi. Herkesin dediği gibi En iyi karakter diye bir şey yoktur. Ben NeverWinter oynarken Rogue'yi seçtiğime hiç pişman olmamıştım. Oyuna başlamadan Rogue olacağıma karar verdim. Evrim abi ilk bakışta Rogue'nin Görünmezlik özelliğinden bahsetmişti. Bu yüzden Rogue'yi seçtim.
Her Türlü Sorularınız İçin Bana Ulaşabilirsiniz Arkadaşlar.
anan88
anan88 mesaj sayısı 1 Üyelik Bilgileri
bence en güçlü karakter büyücü hem skilleride çok güçlü eğer başlıcaksanız büyücüyü tavsiye ederim arkadaşlar
silikoz1881
silikoz1881 mesaj sayısı 35 Üyelik Bilgileri
SlashReyiz dedine katılıyorum ama medem ıkınıyoruz bence Priest(cleric) neden tek başınıza rahat kasılırsınız/rahat pt bulursunuz/Buildi kolay/Pvp de support(Destek)karakter ama kendinize ve arkadasınıza can verme ile aynızamanda uzakdan kslerde baya kill alırsın
Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapmak için tıklayınız.