MMOFPS Oyun Tavsiyesi
hayalci27
hayalci27 mesaj sayısı 100 Üyelik Bilgileri
05.02.2013 13:10
herkes yeni bir oyun arayısı pesinde bende bu arkadaşlara yardım etmek amacıyla bildiklerimi anlatacağım umarım yardımcı olurum
öncelikle türkçe bir fps arıyorsanız önmüzde açıkcası çokda güzel seçenekler oldugu söylenemez bunlar s2 son silah, m.a.r.s online,point blank,Sudden Attack oyunlarını suna bilrim ancak s2 ve mars online diger iki oyundan daha iyi bi görüntüye sahip oldugun için ilk önce onları denemelisiniz özellikle bir oyuna para yatırmıcaksanız bana göre s2 son silahı seçmelsiniz çünkü paranın olup olmaması biseyi degiştirmiyo tamamen bilek işi.Bunların yanında türkçe olmasa olur diyen arkadaslarımız var onlara ise cs:go,warframe,blacklight ve Arctic Combat ı önere bilirim bu oyunların görüntü kalitesi cidden çok iyi özellikle arctic combat görntü kalitesi bana göre çok süper ancak arctic combat ı indirmeyin bence WARFACE oyunun global olarak yayınlanmasına az kaldı on beklemenizi öneririm zaten iki oyununda indirrmesi biraz sorun olacakdır ama ilk önce warfaceyi denemelisniz tabi yinede seçim size kalmıs bu saydığım oyunlar benim için yavaş ben hızlı bir fps isterim diyorsanızada Gunz 2 gerçekden çok güzel bir oyun ancak henüz açılmadıgı için biraz daha beklemek zorundayız az daha nutuyodum bunlar dısında ben büyük savas isterim tanklarla,uçaklarla savasırım diyorsanız planetside 2(Türkçe) tam size göre ancak bu oyunu tek kisi fazla sarmıyor bi arkadas toplumu ile oynamanızı öneririm
bu fps lerin dısında bide son zamanlarda öne çıkan hayatda kalma oyunları var bunlar genelde ücretli oyunlar DayZ ve WarZ forumlarda hangisni alim diye bir çok konu var ben oynamadm iki oyunuda ancak evrim abininde dedigi gibi DayZ arma 2 ile çalısanına para vermiyin zaten tek basıan çalısan sürümü çıkacak benceo sürüm daha saglma olacak
WarZ ye göre DayZ tek basına çalısan versyonu iç mekanı falan daha bi güzel onu bekleyip ilk bakıslarını izleyip kara vermeniz en dogrusu bence.Bunların yanında ben bi oyuna para vermem ücretsiz arıyorum diyosanız biraz daha beklemelisinz Survarium online tam size göre olacakdır...
umarım işinize yaramısdır bildiklerimi kısaca anlatmaya çalışdımyanlısım varsa simdi den herkes den özür diliyorum.
“Bu mesaj hayalci27 tarafından 05 Şubat 2013 13:38 tarihinde değiştirilmiştir.”
Daha iyi olmaya çalışmayan iyi olarak ta kalamaz.
Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapmak için tıklayınız.