Editör: Emre Çögen

21.07.2012

BomBom'dan Binlerce Promosyon Kodu Sizlerle!

Binlerce ''BomBom'' promosyon kodlarından sizde bir tanesini alabilirsiniz, haydi ne duruyorsunuz!

Usta-çırak, evlenme, alışveriş ve geniş bir aksesuar sistemini bünyesinde bulunduran Bom Bom oldukça sevimli bir oyun olara görünse de, aslında ayrıntılı ve komplex bir yapıya sahip. Birçok ilginç sistemin bulunduğu oyunda, bu özelliklerin hepsi oyunda size çeşitli bonuslar kazandırmakta. Örneğin  evlenen çiftler savaşa birlikte katıldıklarında, normal oyunculara göre büyük bir deneyim puanı kazanıyor. Ayrıca süper ve mega silah gibi çok güçlü eşya tipleri bulunmaktadır.

 

Bombom Promosyon Kodu

 

 

 Bombom promosyon kodlarını sitemizden alan oyuncular için çeşitli hediye ve bonuslarda bulunmakta;

> Etkinlik içeriği: 8000 kupon değerinde saygın başlangıç hediye paketi sadece senin için hazırlandı!
> Etkinlik kuralları: Oyundaki "Etkinlik & Ödül Toplama"da aktif numaranı yazarak beklenmedik sürpriz hediye paketi elde edeceksin!
> Etkinlik ödülü: 3. Seviye Güçlendirme Taşı x2, Saldırı İncisi x2, Şirin Hediye Takımı (7 Günlük) x1, 3. Seviye Sentezleme Taşı (Ejder, Limon, Saka, Kaplumbağa) x2, Vip Kartı (3 Günlük), Duble Tecrübe Kartı (3 Günlük), 3. Seviye Tecrübe İksiri x2
Not: 1 Ağustos'ta aktif kod alımı bitecek, alınan kodlar 10 Ağustos'a kadar kullanılabilecek. Etkinlik 1.-34.sunucular arasında yapılacak.

 

 

Bombom Hakkında: 

''BomBom'' internet üzerinden oynanan bir çeşit MMO oyunudur.Bu oyunda; evlenebilir, savaşabilir, birliğe katılabilir, kaplıcada dinlenebilirsiniz. Level atlayabilir keşif rıhtımında karıncalarla,bogolularla savaşabilirsiniz! BomBom Browser tabanlı F-2-P oyundur. İndirmeye ve güçlü bir bilgisayar sistemine gerek duymadan rahatlıkla oynayabilirsiniz!


Bu, gizemli bir dünya: Milanda kıtasındaki savaşçılar durmadan atış tekniğine çalışıp, çıktıkları seferde yolunda keşfediyor, kötülüğe karşı mücadele ediyorlar. Onur Listesi kurarak kahraman listesine isimleri kaydediyorlar. Eğitim alanında usta ve çırak sarayı kurarak yeni maceracıların gelişmesine yardım ediyorlar. Onlar, işte Bombom savaşçıları!
 

Bombom, indirmeye gerek olmadan sadece kayıt olarak oynayabileceğiniz müthiş bir online atış oyunudur. TAAN ve MapleStory'in bileşim sürümü olarak biliniyor. Oyundaki klavye sistemi aracılığıyla diğer oyuncularla oynanabiliyor. Farklı silahlar kullanarak farklı bomba etkileri oluşturma şansı oyuna ayrı bir zevk katıyor. Ayrıca alışveriş merkezinden çeşitli elbise aksesuarları ve ekipmanlar alınabiliyor. Bombom'da heyecanlı ve neşeli bir oyun deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz!


Bombom oyunu, Asya'nın birinci sosyal oyun şirketi ELEX aracılığıyla dağıtılıyor.
Bombom, Portekizce, Almanca, Türkçe, ve İspanyolca gibi toplam 7 dilde yayınlandı. Şu anda gençlerin en beğendikleri atletik sosyal oyun olarak yerini almış durumda.

KULLANICI YORUMLARI

YORUM YAZ

Henüz bir yorum yapılmamış.

YORUM YAZ
0 yorum Tüm yorumlar
Yorum gönderebilmek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz kayıt olmak için tıklayınız.

Benzer Haberler & Videolar