Yapımcı: Riot Games
Tür: Ücretsiz Oyun, MOBA, Strateji
Platform: MAC, PC,
Editör: Volkan Demirler

24.12.2012

LoL'da En Nadide Kostümler Geri Dönüyor

Dünyanın en çok oynanan oyunu League of Legends, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte yürekleri ısıtacak hediyeleri Adalet Meydanları’na taşıyor. Oyunun tutkunları en popüler kostümler arasından seçilen 42 farklı kostümü artık karakterleri için satın alabilecek! 6 Ocak tarihine kadar devam edecek bu özel kostümlerin satışları ise yüzde 50 indirimli olacak.

 

 

Karakterinizi farklılaştırmak isterseniz Annie Harikalar Diyarı’nda, İtfaiyeci Tristana, Kırmızı Başlıklı Annie, Mundo Vücut Şampiyonu, Nottingham’lı Ezreal, Profesör Ryze, Sarı Ceketli Shen ve Zaman Makinesi Zilean gibi kostümlerin yer aldığı 42 farklı kostüm arasından size ve karakterinize yakışanını bulabilirsiniz. Üstelik 26 Aralık’a kadar devrede olacak olan League of Legends’ın yeni hediye yollama sistemi ile sihirdarlar artık sevdiklerine diledikleri hediyeyi de gönderebiliyor.

 

 

 

Satıştan kaldırılan ancak kısa bir süre için geri dönen kostüm listesini http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/nadide-kostümler-geri-döndü adresinde bulabilirsiniz.

 

Basın Bülteni

KULLANICI YORUMLARI

YORUM YAZ

Henüz bir yorum yapılmamış.

YORUM YAZ
0 yorum Tüm yorumlar
Yorum gönderebilmek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz kayıt olmak için tıklayınız.

Benzer Haberler & Videolar