Yapımcı: Riot Games
Tür: Ücretsiz Oyun, MOBA, Strateji
Platform: MAC, PC,
Editör: Batuhan ERVÜZ

19.02.2013

League Of Legends - Yeni Şampiyon: Quinn

 

 

 

 

Geçtiğimiz günlerde Demacia'nın bir şampiyona ihtiyacı olduğunu ve gerekli güce sahip şampiyonu sonunda bulduklarını duyurmuştuk. Bu şampiyonun ismi Quinn ve yoldaş kuşunun ismi Valor. Birçok kişi görüntü olarak Swain ve Vayne karakterlerinin karışımı bir görüntüye sahip olduğu söyleniyor. Elise, Jayce ve Nidalee gibi çift forma sahip karakterlerden biri olacak. Sizlere Quinn'i tanıttığımızda henüz herhangi bir detayı belli değildi. Şimdi tüm detaylarıyla Quinn karşınızda.

 

 

Quinn Tanıtım Videosu:

 

Yetenekler:

Harrier (Pasif): Quinn'in sadık kuşu Valor, rakibin başına konarak onu hedef alır ve hedef alınmış rakip ilk vuruşta ekstra hasar alır.

 

Blinding Assault (Q): Quinn, belirlediği çizgi üzerinde kuşu Valor'u yollar ve saldırı önüne çıkan ilk düşmana hasar verir ve 1.5 saniyeliğine kör eder.

 

Heightened Sense (W):

Aktif: Quinn'in yardımcı kuşu Valor 2 saniyeliğine oldukça geniş bir görüş imkanı sağlar.

Valor Form: %60 pasif saldırı hızına sahip olur.

Pasif: Valor tarafından hedeflenen düşmana saldırdığında 3 saniyeliğine %30 saldırı hızına sahip olur.

 

Vault (E): Quinn düşmanının üzerine zıplar ve hem hasar verir, hem %70 hareket hızını düşürür. Hemen ardından saldırı yapabileceği bir uzaklığa doğru geri atlar ve bu esnada Valor düşmanı hedefler.

Valor Form: Direk olarak fiziksel hasar verir.

 

Tag Team / Skystrike (R):

İlk Kullanımda: Quinn kuşu Valor'un formuna girer ve yakın mesafe saldırılar yapmasını sağlar. Valor formuna girdikten sonra, savaşa giresiye kadar %80 hareket hızına sahip olur.

İkinci Kullanımda: Quinn insan formuna geçer ve bunu yaparken düşmanları alan etkili bir fiziksel hasara maruz bırakır. Eğer Skystrike Valor formunun süresi bitene kadar kullanılmazsa, süre bitiminde otomatik olarak kullanır.

KULLANICI YORUMLARI

YORUM YAZ

Henüz bir yorum yapılmamış.

YORUM YAZ
0 yorum Tüm yorumlar
Yorum gönderebilmek için üye girişi yapmalısınız. Üye değilseniz kayıt olmak için tıklayınız.

Benzer Haberler & Videolar