KULLANIM KOŞULLARI

SELKA Yazılım Bilişim Tekn. San. Tic. A.Ş. ("AliveInGames") ait olan www.aliveingames.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan "Kullanıcı" terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla SELKA Yazılım Bilişim Tekn. San. Tic. A.Ş. tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar SELKA Yazılım Bilişim Tekn. San. Tic. A.Ş. hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı AliveInGames'e aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. AliveInGames, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Kullanıcılar, AliveInGames'in herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. SELKA Yazılım Bilişim Tekn. San. Tic. A.Ş. bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

AliveInGames'in terim önerme, terim sorma, terim düzeltme ve forumlar gibi interaktif sistemlerini kullanarak siteye gönderdiğiniz ve eklediğiniz içeriğin telif haklarının size ait olduğu varsayılmaktadır. Hukuken geçerli oldukları ve üçüncü şahısların haklarını ihlal etmedikleri sürece, bu haklarınız üzerinde dilediğiniz şekilde tasarrufta bulunma hakkınız ortadan kalkmamaktadır. Ancak, bu siteyi kullanarak, AliveInGames'e, söz konusu içeriği derleme, işleme, yayınlama ve pazarlama hakkını, süresiz ve gayri münhasır olarak vermektesiniz.

Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. AliveInGames, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Kullanıcılar, sitenin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür. Kullanıcı adınız da dahil olmak üzere sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler, sitemizin forumlarına yazdığınız tüm yazılar, diğer Kullanıcılarımıza gönderdiğiniz tüm mesajlar, ve interaktif sistemleri kullanarak sitemize eklediğiniz veya eklenmesini önerdiğiniz tüm terimler, tanımlar, örnek cümleler ve grafikler, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Sitemize gönderdiğiniz bilgilerin genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması nedeniyle SELKA Yazılım Bilişim Tekn. San. Tic. A.Ş. hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya ait olacaktır.

www.Aliveingames.com, MMO Oyunlar, Oyunlar Hakkında inceleme, rehber ve diğer çeşitli bilgi kaynakları yayınlayan bir sitedir. Sitenin iletişim kanallarının amacı, Kullanıcıların MMO Oyunları inceleme, rehber ve kaynak gibi alanlarda karşılıklı bilgi ve tecrübelerini paylaşmalarını sağlamaktır. Kullanıcının bu iletişim kanallarını amacı dışında (ve özellikle reklam amacıyla ve hakaret içeren şekilde) kullanması halinde, AliveInGames, Kullanıcının siteye erişimini engelleme, Kullanıcı aleyhine yasal işlem başlatma ve sitenin amacı dışına çıkan ilgili içeriği yayından kaldırma hakkına sahiptir.

SELKA Yazılım Bilişim Tekn. San. Tic. A.Ş. , sitenin Kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

Bir kişi herhangi bir amaçla birden fazla üyelik yapamaz. Farklı kullanıcı adlarının aynı kişiye ait olduğunu tespit etmesi halinde, AliveInGames, söz konusu kişinin tüm üyeliklerini derhal ve tek taraflı olarak feshetme ve ilgili Kullanıcının bu siteye erişimini engelleme hakkına sahiptir.

Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk üyeye aittir.

AliveInGames, yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik araçlar yardımıyla, sitenin Kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir.

12 Ay boyunca siteye girmeyen üyelerin üyelik bilgileri AliveInGames Tarafındna Silinebilir. AliveInGames bu süreyi önceden haber vermeksizin ve sadece bu sayfada duyurmak yoluyla dilediği şekilde uzatma veya kısaltma hakkına sahiptir.

Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. AliveInGames, normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Aliveingames web sitelerine gerekli işlemler için uygun olan güvenlik önlemleri ve güvenlik teknolojileri koymuştur. Tüm bunlara rağmen Aliveingames hiçbir şekilde virüs dışı elemanlardan kaynaklanabilecek (program hataları gibi) bilgisayar sistemi değişiklikleri ya da Aliveingames web sitelerine erişimi engelleyecek şeyleri garanti edemez ve sorumluluk kabul etmez. Bu kapsamda, Aliveingames’in ödeme sistemleri sunan üçüncü kişilerle ve web siteleriyle herhangi bir bağlantısının bulunmadığı; kullanıcıların hiçbir surette kredi kartı bilgileri ile sair finansal bilgilerini Aliveingames ile bağlantılı olduğunu iddia eden kişi veya kurumlarla paylaşmaması; bu tür kişi ve kurumlarla paylaşılan bilgiler nedeniyle herhangi bir zararın ortaya çıkması halinde Aliveingames’in bundan herhangi bir sorumluluğunun olmadığı ve satın alınan ürünlerin iadesinin mümkün olmadığı işbu Sözleşme ile kullanıcılar tarafından açıkça kabul edilmiştir.

SELKA Yazılım Bilişim Tekn. San. Tic. A.Ş. link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve Eskişehir mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.